صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 191424
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 

قاسم محمدی گفت: باعث تاسف است که با خبرنگاران به این صورت برخورد می شود و کسی هم جلودار آنان نیست. واقعا اگر یک مرتبه جلوی این رفتارها را بگیرند امنیت به جامعه خبری برخواهد گشت. به گزارش خبرگزاری پانا، قاسم محمدی خبرنگار مضروب ورزشی نویس روزنامه خبر جنوب در گفت و گوی اختصاصی به خبرنگار پانا گفت: بحث از جایی شروع شد که سوت پایان بازی به صدا در آمد و بچه های هیات مدیره و من صلوات فرستادیم، یک لحظه خدادادعزیزی به سمت من آمد و با من درگیر شد و من را در راه پله ورزشگاه تنها گیر آوردند و حدود 6 الی 7 نفربه همراه خدادادعزیزی و 2 بازیکن خود یعنی اشمیت و " دیه گو" من را زیر مشت و لگد خود گرفتند. بعد از آن من را از راه پله ها به پایین پرت کردند و من دیگر ازهوش رفتم. وقتی به هوش آمدم دیدم اورژانس بالای سر من است و به وسیله اورژانس من را به بیمارستان امدادی که امکانات زیادی هم نداشت انتقال دادند.
 این خبرنگار مضروب چنین ادامه: من رضایت موقت دادم تا خداداد عزیزی آن شب  در بازداشتگاه نماند چون راضی به این کار نبودم.
 وی در ادامه افزود: وقتی که من در بیمارستان بودم خداداد به بیمارستان آمد ومعذرت خواهی کرد و این گونه اظهار کرد: بابت این اتفاق معذرت می خواهم.
 محمدی در پایان گفت: واقعا انسان تاسف می خورد که چرا با خبرنگاران این طور برخورد می شود و کسی هم اعتراض نمی کند. اگر یک مرتبه جلوی این کارها را بگیرند امنیت به جامعه خبری برخواهد گشت. من حس می کنم که بچه ها امنیت خبری ندارند و اگر ایشان متوجه کار زشت خود بشوند افراد دیگر هم به خود اجازه این کار را نخواهند داد.

  
سه شنبه دوازدهم 9 1387
 

  

مدافع و کاپیتان تیم پیام مشهد بازهم از عملی نشدن تعهدات مالی مسئولین این تیم شاکی است و از خیلی مسائل بوجود آمده دل پری دارد. گفت و گوی خبرنگار ورزشی با مهدی هاشمی نسب را می خوانید: باز هم که به پیام باختید؟
این تیم آن قدر مشکل دارد که کسی به فکر برد و باخت تیم نیست. باخت برای مسئولین ما هم عادی شده و کسی نیست که بگوید چرا بی غیرت و بی تعصب بازی می کنید و می بازید البته چون به تعهدات خود عملی نکردند هم نمی توانند بگویند چرا می بازید. واقعا مستحق این باخت بودید؟ما بازی خوبی انجام دادیم اما نتیجه را تیم مقاومت گرفت. خود پیروانی هم گفت که پیام بهتر از ما بود. هرچی زدیم به در بسته خورد نمی دانم، چرا ! موقعیت های ما به گل نمی رفت شاید هم مشکلات مالی باعث به هم ریختن تمرکز بچه ها شده است. داوری که مشکلی نداشت؟نه خوشبختانه. ما فقط هرچه حمله کردیم مقاومت ضد حمله زد و توانست در یکی از موقعیت های خود به ما گل بزند. راجع به درگیری خداداد چه نظری داری؟همه این مسائل به مشکلات مالی برمی گردد که باعث عصبانیت خداداد و بچه ها می شود. در آن صحنه هم باعث و بانی این دعوا کسان دیگری بودند وگرنه خود خداداد که به تنهایی توانایی " له کردن " آن خبرنگار را نداشت! این حرکت خداداد خیلی زشت و زننده بودچرا یک طرفه به قاضی می روی؟ من آنجا بودم یا شما؟ چون همکار شماست این حرف ها را می زنید. خوب پس همه دست به دست هم دهید و یک دفعه عزیزی را محو کنید، پس چرا از من سوال می کنید؟ کاری را که خداداد کرده تو می پسندی؟اصلا نمی پسندم اما به خدا قسم، آنهایی که باعث این کار بودند را می شناسم و حتی خود کمیته انضباطی هم می شناسد. چون خداداد اسمی تر از آنها بود همه چیز به نام او تمام شد اما بازهم می گویم خداداد تنهایی حریف یک نفر نمی شد که آن طور او را بزند تا راهی بیمارستان شود. شاید محرومیت سنگینی را به خاطر این کار برای خداداد در نظر بگیرندهر کاری که می خواهند انجام دهند، او از صحنه ورزش محو کنند. خداداد تو دل مردم رفته است اگر می توانند دل مردم را تکه تکه ببرند و او را بیرون بیاورند. بگذریم. الان بازی با استقلال نزدیک است. پس قول مسئولین کی عملی می شود؟فکر نمی کنم عملی شود. نمی دانیم دیگر باید به حرف چه کسی اعتماد کنیم.  تو که می گفتی این بار قول آنها با قول های قبلی فرق دارد؟من چکار کنم؟ خود افتخاری به ما گفت که " به شما خیلی دروغ گفته اند " این بار نگران هیچ چیز نباشید و به شما قول می دهم که مشکل شما را حل کنم. پس با این حساب به استقلال هم می بازید؟

نتایج پیام را نمی شود پیش بینی کرد. ما ثباتی نداریم، خدا را چه دیدی، شاید در آزادی استقلال را بردیم اما بازی خیلی سختی است و آنها بسیار تیم خوبی هستند و از حمایت تماشاگران خودی سود می برند.

سه شنبه دوازدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس ،قبل از رویارویی با تیم مقاومت سپاسی تمرین بعد از ظهر استقلال ساعت 16 در ورزشگاه شماره 2 آزادی انجام شد.
به دلیل آنکه استقلال فردا در ورزشگاه آزادی باید با تیم مقاومت سپاسی مسابقه هفته دهم لیگ برتر را برگزار کند،‌امروز تمرین سبکی را به مدت 40 دقیقه برگزار کردند و به غیر از ابراهیم تقی پور سایر نفرات حضور داشتند.
بازیکنان این تیم ابتدا به مدت 10 دقیقه به صحبت های قلعه نویی گوش دادند و سپس تمرینات همیشگی خود را برگزار کردند .
آرش برهانی پس از 20 دقیقه تمرین اختصاصی با سایر بازیکنان تمرین کرد. از سوی دیگر یدا... اکبری برای دقایقی با قلعه نویی به صورت خصوصی به صحبت پرداخت .
سه شنبه شانزدهم 7 1387
X